Do pozornosti diskutujúcim

Diskusné fórum bolo založené za účelom vymieňania si názorov, postrehov, skúseností a pod. Nechcem diskusiu obmedzovať nutnosťou registrácie, len Vás chcem poprosiť o dodržiavanie aspoň základných zásad slušnosti. A mám jednu prosbu: Kto sa hanbí za svoje meno, nech tu radšej nepíše.

Ďakujem.

Jozef Hvozdík - správca stránky

Diskusné fórum

Dátum: 30.01.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Sezóna 2015

Mám taký pocit, že je tu dlho ticho, zrejme je to po tej "búrke".

Tak otočme stranu a skúsme diskutovať aj troška príjemnejšie.

Čo tak pochváliť sa, či sa už pripravujte na novú sezónu???
Čistenie náradia, premazanie navijakov, revízia v kufríkoch a písanie zoznamu na najbližší nákup na novú sezónu atď.

Prajem Vám všetkým v novej sezóne veľa úspechov a nezabudnite na Výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční 15.3.2015 miesto a čas bude upresnené, čo najskôr.

Dátum: 29.11.2014

Vložil: JanoF

Titulok: Pre vševedka Maťa

Toto si napísal Ty:

Dátum: 13.11.2014

Vložil: Mato

Titulok: Re:Re:ryby...


Ty si ale múdry, že ešte nie si u Kisku!!! Ale dám si poradiť. Bol som na výlove ale tak to celkom nie je ako píšeš. No ale keď to tak je, tak tie ryby prišli s nezodpovednými rybármi. Teóriu ovládaš. Mám ale dojem, že ten plevel sa v minulosti za desaťročia nedostal do rybníka, až za posledné roky!?

Tak počúvaj mudrc.
1.Politikov sem neťahaj toto je stránka pre rybárov.
2.čo a ako dlho v rybníku máme totálne nepoznáš a
neovládaš.
3.Ja som pre Sečovskú MO SRZ urobil dosť veľa, ale Ty
sa za seba asi hanbíš, keď nechceš dať na seba kontakt.
4. O tom teoretikovi len toľko, že podľa seba nesúď iných.

Pokiaľ nájdeš odvahu, tak príď ako Ti bolo navrhované na schôdzu výboru, kde sa Ti mile radi budeme venovať a vyvedieme Ťa z Tvojich vedeckofantastických snov o ktorých si presvedčený, že je to pravda.
V kontaktoch máš napísané možnosti, ako sa s nami spojiť a dohodnúť stretnutie.
Bude to tá najlepšia cesta na vysvetlenie všetkých Tvojich otázok a mýlnych názorov.

Dátum: 09.12.2014

Vložil: Mato

Titulok: Re:Pre vševedka Maťa

Už ste trápny, infantilní diletanti. Nech vám Ježiško prinesie niečo do hlavy.

Dátum: 10.12.2014

Vložil: JanoF

Titulok: Re:Re:Pre vševedka Maťa

Miesto tých cudzích slov sa nauč Slovenský pravopis.
Ešte raz Ti našepkám, že v kontaktoch máš naše čísla, zavolaj, dohodneme stretko a vysvetlíme Ti, ako to v skutočnosti je..


PS: Dávaj pozor, či Ježíško nepríde najprv k Tvojej hlave.

Dátum: 11.12.2014

Vložil: Mato

Titulok: Re:Re:Re:Pre vševedka Maťa

Neboj sa, Ježiš vie kde má prísť a končím neplodnú diskusiu. Je to o ničom. Prajem všetkým spokojné a šťastné.

Dátum: 11.12.2014

Vložil: 5o

Titulok: Re:Re:Pre vševedka Maťa

Je to zrejmé z celkového obrazu spoločnosti. Mato si zrejme berie príklad z našej vrcholovej politiky. Kde chýba patričná intelektuálna výbava, nastupujú urážky, nadávky a osočovanie. Neostáva nám nič iné, iba takýchto ľudí ľutovať a súcitiť s nimi.
Ozaj, Maťo. Čo na to Tvoj psychiater?

Dátum: 12.12.2014

Vložil: 2 hospodar

Titulok: Re:Re:Re:Pre vševedka Maťa

5o , my s nim súcitíme , vypisovat na fore vie kazdy pod fiktivnym menom ale v skutocnosti nikto nepovie svoj nazor priamo do oci. reci typu ,,Jeden Mato povedal´´ ktore sa zakladaju na nepodlozenych a infantilných názoroch to neriesime vôbec . Bolo mu navrhnute aby sa nam ozval a v klude by sme o tom podiskutovali . lenze zial nemal zaujem ale nevadi .nech si ludia hovoria cokolvek , rozumny rybar vie co je pravda a co vymysel .

Dátum: 12.12.2014

Vložil: Mato

Titulok: Re:Re:Re:Pre vševedka Maťa

Ty si ale dement. Ani nevieš čo píšeš, kretén!

Dátum: 12.12.2014

Vložil: Mato

Titulok: Re:Re:Re:Re:Pre vševedka Maťa

Vzhľadom na Vaše hlúpe a besné reakcie na možnosť zanesenia plevele na rybník nedbanlivosťou niektorých členov je to už jasné. Vaše útoky sú excelentné a preukazujú úroveň Vášho vzdelania a primitivizmu.

Dátum: 14.12.2014

Vložil: 2. hospodar

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Pre vševedka Maťa

neklesnem na tvoju uroven , vzdelanie mam urcite vyssie ako ty ,a pozor na jazyk mohol by som si to zobrat osobne ;)

Vzhľadom na Vaše hlúpe a besné reakcie na možnosť zanesenia plevele na rybník nedbanlivosťou niektorých členov je to už jasné. Vaše útoky sú excelentné a preukazujú úroveň Vášho vzdelania a primitivizmu.

Toto moze napisat len clovek ktory si silou mocou chce vyriesit nejaky komplex. preco sa nam neozves ako ti to bolo uz niekolko krat navrhovane kde by sme sa v klude o tom porozpravali? uz sa tesim na VČS kde nam milý Maťo das poriadne pocitit to co pises .a ked neprides na schodzu tak mi to das pocitit ked si prides po povolenie do kancelarie. uz sa nesmierne tesim jak ja tak aj cely vybor :)

Dátum: 19.12.2014

Vložil: 5o

Titulok: Re:Re:Re:Re:Pre vševedka Maťa

Vyprosím si, aby mi niekto ako ty (zámerne píšem s malým t, lebo veľké písmená sa používajú, ak si niekoho vážime), aby mi nadával.
Skutočnosť, že máš ukončenú siedmu triedu základnej školy ešte neznamená, že si inteligentný a vzdelaný. Tak že pozor na jazyk. Aj keď anonymita internetu ti dodáva neskutočnú odvahu.

Dátum: 01.11.2014

Vložil: Mato

Titulok: ryby...

Členovia, ktorí sa zúčastnia na výlove rybníka vo V. Ozorovciach:
dávajte pozor pri výbere rýb pre náš rybník a nedoneste tu ešte viac sumčekov, karasov, slnečníc a podobnej hávede. Viacerí si totiž myslíme, že sa dostali tieto druhy do nášho rybníka nedbalým a trestuhodným zanedbaním zúčastnených pri prevoze rýb, ktoré sme dostali za odmenu.

Dátum: 02.11.2014

Vložil: 2. hospodar

Titulok: Re:ryby...

Zdravim vas , k vasmu prispevku len tolko , slnecnice tu uz su davnejsie , ako aj karasy ano stane sa ze to neustriehnete a sem tam max 4-5 karasov sa s nasadou prinesie, sumceky sa s nasadou urcite nedostali , zato mozme podakovat samotnym rybarom pretoze prave oni ich napustili do nasho rybnika. Mate moznost prist na vylov a aktivne zabranit aby sa sem nedostala dalsia pliaga ak to tak mam nazvat, vylov je 4-5 . 11. Tak sa kludne mozte prihlasit. A trosku treba vazit slova pretoze nedbalym a trestuhodnym zanedbanim sa to nazvat da ale nie zucastnenych na vylove ale vas samotnych rybarov .

Dátum: 04.11.2014

Vložil: Mato

Titulok: Re:Re:ryby...

Môže to byť aj tak ako píšete, lebo medzi rybármi je dosť naivných ak nie horšie označených, čo si namýšľajú bez akýchkoľvek vedomostí, ako by mala vyzerať osádka rybníka. Výskyt karasov, slnečníc a sumčekov evidujem od času okdedy sa nosia netriedené alebo nedbalo triedené ryby s V. Ozoroviec. Inak si myslím, že slová som zvážil a stojim si za nimi, neoznačil som ani výbor ani konkrétnych ľudí ale " tých čo tam boli". Nie je možné vylúčiť, že nejaký "expert" napúšťal sumčekov z maďarskej časti okresu v domnienke, že mu narastú veľké kusy, aby si mohol nachytať výborný perkelt. Inak na brigádu pozvite takých členov, čo nevedia čo je to brigáda za celý čas členstva v organizácii.

Dátum: 11.11.2014

Vložil: JanoF

Titulok: Re:ryby...

Myslieť si je jedna vec a skutočnosť je druhá vec. Podľa toho, čo tu píšeš, mám fakt pocit, že nevieš o čom hovoríš. Určite si nebol nikdy pri nakládke rýb na zarybnenie, kde sa ryby triedia a každá jedna prejde rukami brigádnikov. Takže do nádrže na prevoz ide iba ryba, ktorá sa má previezť na zarybnenie a dokonca nielen podľa druhu, ale aj veľkostne.
No zabudol som, že Ty iba myslíš, takže mi z toho vyplýva, že aj o rybách, ktoré idú na zarybnenie si zrejme myslíš, že rybník z ktorého sa berú tie ryby má na spodu jeden štupel ako vaňa v kúpeľni. Pod neho sa postaví nákladné auto, štupel sa vytiahne a auto sa naplní všetkým, čo voda spláchne. Keď auto klesne pod váhou nákladu štupel sa zasa zastrčí a pestrá paleta rýb sa vezie na zarybnenie.

Takto si to myslíš?

No ale aby si bol v obraze, nie je problém to vyriešiť úplne jednoducho. Daj na seba kontakt a ku všetkým budúcim nakládkam Ťa radi pozveme. Tam uvidíš, ako sa to robí a nebudeš si musieť namýšľať.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok