Do pozornosti diskutujúcim

Diskusné fórum bolo založené za účelom vymieňania si názorov, postrehov, skúseností a pod. Nechcem diskusiu obmedzovať nutnosťou registrácie, len Vás chcem poprosiť o dodržiavanie aspoň základných zásad slušnosti. A mám jednu prosbu: Kto sa hanbí za svoje meno, nech tu radšej nepíše.

Ďakujem.

Jozef Hvozdík - správca stránky

Diskusné fórum

Dátum: 11.05.2016

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Re:Re:Všeobecná reakcia

Ospravedlňujem sa za oneskorenú reakciu, ale bol som týždeň mimo PC.
Jozef, ktorý spravuje stránku je Jozef Hvozdík - tajomník MO.
Nehanbím sa za svoje meno, ani za názory, ktoré prezentujem v diskusii. Ak so mnou niekto nesúhlasí, môže rozumne argumentovať a diskutovať so mnou, poopraviť môj názor.
Kamil, dovolím si oponovať voči Tvojmu vyjadreniu "bohužiaľ doba je zlá....ľudia sa boja..... Anonymita im umožní, fakt slobodne vyjadriť svoj názor či už pozitívny a zvlášť ten negatívny, či už na prácu výboru, alebo čo ich hnevá-,,serie´´... atď"
Nie je to o dobe ale o elementárnej slušnosti. Ak mám k niekomu nejakú pripomienku alebo výčitku a som presvedčený o tom, že je opodstatnená, nemal by som mať problém to povedať dotknutej osobe aj rovno do očí. V takomto prípade sa nemusím schovávať za nejaké vymyslené imaginárne meno. Skrývať sa za nick je možné aj v tejto diskusii, ale keď mne niekto napíše pod nickom, že som cocot, beriem to s rezervou a hodím to cez plece. Keď mi to napíše ako niekto konkrétny, ktorého si viem predstaviť alebo s ním jeho názor konzultovať, beriem to ako fakt, ktorým sa musím zaoberať. Aspoň tým, aký mal dôvod zaujať takýto postoj a čo môžem alebo mám spraviť pre to, aby si ho poopravil.
Prajem príjemný deň.

Dátum: 29.03.2016

Vložil: Marián Paulovčák

Titulok: Miestny rýbársky poriadok

Chcel by som sa spýtať, prečo do dnešného nemáme spracovaný Miestny rybársky poriadok MO SRZ Sečovce, čo je povinnou súčasťou každej organizácie.

Dátum: 24.12.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Sviatky

Všetkým rybárkam a rybárom prajem krásne sviatky, veselé a požehnané Vianoce a šťastný Nový rok, nech Vám v roku 2016 šťastie dopraje krásne zážitky pri vode.

Jano Ferianec

Dátum: 16.12.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Prehľad o úlovkoch

Vážení, ja viem, že je ešte mesiac na odovzdanie, ale aj tak pripomínam, nezabudni do 15.1.2016 odovzdať prehľad o úlovkoch a riadne vyplnený.
Ďakujem

Dátum: 20.11.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Oživenie

Páni kolegovia, pozerám sa sem občas, ale už ma to mrzí, že je tu tak mŕtvo, to sa nemá kto pochváliť nejakým pekným úlovkom, alebo aspoň bežným príspevkom, že " dnes som bol na rybníku a išli napríklad zubáče a podobne" ?
Občas by tu niekto niečo mohol napísať, lebo to potom vyrába pocit, že nikoho nič nezaujíma a s ničím sa nepochváli, alebo nič neprezradím, aby "niekto nevychytal rybník a mne nič nezostane" ?
Nebojte sa. Rybníky Trnávka a Dvorianky sú kvalitne zarybnené a chvála Bohu už máme aj svoje výtery zubáča, ktorý už ma lovné miery.
Tak nebuďte "súkromníci" a podeľte sa o svoje myšlienky.

Dátum: 02.05.2016

Vložil: Kamil Oboril st.

Titulok: Re:Oživenie

Janko....Ak chceš, všeobecne oživiť diskusiu na tomto fóre, tak umožni členom anonymitu- formou nicku..... bohužiaľ doba je zlá....ľudia sa boja..... Anonymita im umožní, fakt slobodne vyjadriť svoj názor či už pozitívny a zvlášť ten negatívny, či už na prácu výboru, alebo čo ich hnevá-,,serie´´v rámci rybárskeho práva, práce výboru a pod....Ja osobne som s prácou výboru spokojný.Hovorím za seba. Je vidieť, že tam sú zanietení, fundovaní ľudia, ktorí chcú, aby to klapalo.Ale ináč to nepôjde....ako so m už napísal v úvode.

Dátum: 18.08.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Kaprársky myratón

Vážený kolegovia, už tento víkend sa uskutoční 5. ročník kaprárského maratónu.
Registrácia sa uzatvára 24 hodín pred pretekom, teda 20.08.2015 o 17:00 hod.
Tešíme sa na Vašu hojnú účasť.

Dátum: 30.06.2015

Vložil: M.N

Titulok: Dvorianky

Dobrý večer.
Od poslednej brigády v Dvoriankach ubudla už dlhšia doba. Všetko to tam zarastá, tak ako to chcete riešiť? Môžem na vlastne náklady na niektorých miestach pokosiť trávu? Mam na mysli strednú časť rybníka.
Ďakujem za odpoveď.

Dátum: 03.07.2015

Vložil: 2 hospodar

Titulok: Re:Dvorianky

Brigadu chceme zorganizovat cim skor . budete vcas informovani . pokial mate chut a ochotu posit travu nic vam v tom nebrani. lovne miesto si kazdy rybar moze upravit aj sam .

Dátum: 04.05.2015

Vložil: dobi

Titulok: Ako skončil pretek ?

Budu aj fotky ? dikes

Dátum: 09.05.2015

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Ako skončil pretek ?

Fotky aj výsledky už sú publikované. Ospravedlňujem sa za oneskorenie. :-(

Dátum: 13.04.2015

Vložil: Vlado

Titulok: Sumček americký

Čosa týka sumčeka, tak tento sa dostal do nášho rybníka nerozvážným konaním nášho rybára, ktorý si myslel, že ho tým obohatí a spestrí. Som dosť starý rybár a s čistým svedomim môžem povedať, že sumčeky vo V. Ozorovciach nie sú a teda sa sem dostať nemohli prevozom našej odmeny za prácu.

Dátum: 19.04.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Re:Sumček americký

Konečne seriózny príspevok, ktorý sa nezakladá len na výmysloch, poplašenej fantázie.
Vďaka.

Dátum: 14.02.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Výročná členská schôdza 2015

Výročná členská schôdza sa bude konať dňa

15.3.2015 o 09.00 hod v reštaurácii Montana

/ pri bývalom Strojstave, Sečovce /

Dátum: 14.02.2015

Vložil: JanoF

Titulok: Re:Výročná členská schôdza 2015

A hneď to aj opravujem, lebo ta reštika sa vraj volá

SPORTCAFFÉ

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok