Do pozornosti diskutujúcim

Diskusné fórum bolo založené za účelom vymieňania si názorov, postrehov, skúseností a pod. Nechcem diskusiu obmedzovať nutnosťou registrácie, len Vás chcem poprosiť o dodržiavanie aspoň základných zásad slušnosti. A mám jednu prosbu: Kto sa hanbí za svoje meno, nech tu radšej nepíše.

Ďakujem.

Jozef Hvozdík - správca stránky

Diskusné fórum

Dátum: 13.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Re:Môj názor

Ešte jedna poznámka - peniaze za neúčasť na brigáde a VČS sa použijú pre potreby MO napr. na zarybnenie, ceny do súťaží a pod.

Dátum: 13.03.2013

Vložil: rrr

Titulok: Re:Re:Môj názor

nie každy pracuje na slovensku a nie každy ma čas ist na schôdzu

Dátum: 15.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Re:Re:Môj názor

V reakcii sa spomína "NEOSPRAVEDLNENÁ NEÚčASŤ". Teda keď ste v práci, odcestovaný, chorý a pod., je potrebné sa (najlepšie) písomne ospravedlniť, a nevidím v tom problém.

Dátum: 11.03.2013

Vložil: loko

Titulok: schôdza

kde sa koná schôdza?

Dátum: 27.01.2013

Vložil: milan

Titulok: vydra v trnavke

zdravim dnes som natocil vydru ako si plava v nasom potoku , link na video https://www.youtube.com/watch?v=O8xrAmxWASI&feature=youtu.be

Dátum: 28.01.2013

Vložil: luďo

Titulok: Re:vydra v trnavke

Ahoj Milanko, jedna časť nahrávky je veľmi roztrasená. Tipujem: spravili to dve borovičky u Nata? Peká vydra, skoro ako pekingský potkan. Ak sú také aj na rybníku, potom spolu s už existujúcimi vydrami, medzi nami známymi černochodami a pytliakmi, to ružové nemáme.
Milan, príspevok nie je útokom na Teba a na skvelý alkohol!

Dátum: 17.02.2013

Vložil: milan

Titulok: Re:Re:vydra v trnavke

zial musim vas sklamat , alkohol to urcite nebol kedze som zaryty abstinent ale hold stalo roztriasla sa mi ruka . nabuduce sa budem snazit o lepsiu kvalitu ;)

Dátum: 07.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:vydra v trnavke

Paráda, zatiaľ som vydru videl iba v prírodopisných filmoch. Takto naživo ešte nie, ani som netušil, že môže žiť aj v našom potoku popri tom neporiadku, ktorý tam naši indoeurópania hádžu.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Pridať nový príspevok