Do pozornosti diskutujúcim

Diskusné fórum bolo založené za účelom vymieňania si názorov, postrehov, skúseností a pod. Nechcem diskusiu obmedzovať nutnosťou registrácie, len Vás chcem poprosiť o dodržiavanie aspoň základných zásad slušnosti. A mám jednu prosbu: Kto sa hanbí za svoje meno, nech tu radšej nepíše.

Ďakujem.

Jozef Hvozdík - správca stránky

Diskusné fórum

Dátum: 10.08.2013

Vložil: dobi

Titulok: Re:Re:Hladám partáka na Kaprársky maratón

Nepotrebujem vyhrat chcem si zachytať :D

Dátum: 13.03.2013

Vložil: luďo

Titulok: pop -latky, desiatky

Poplatok za neúčasť nemá právo nikto vyberať aj keď ho dementózna časť tzv. rybárov schválila. Ak niektorí členovia si neplnia komunistickú povinnosť chodiť na schôdze tzv. sečovskej rybárskej organizácie, tak ich treba vyhodiť, nie vyberať poplatky na občerstvenie výboru na rybárskych hodoch na rybníku vo víťaznom mesiaci máji.

Dátum: 13.03.2013

Vložil: rrr

Titulok: Re:pop -latky, desiatky

sak nech to schvalia a o dve roky uz tam bude sedieť i organizacia

Dátum: 14.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:pop -latky, desiatky

Máte možnosť prísť teraz v nedeľu o 9:00 do Sport Cafe a predložiť svoj návrh. Verím, že bude lepší, a že sa uvedie do praxe.

Dátum: 11.03.2013

Vložil: Marek

Titulok: Môj názor

To hádam neni možne aby som platil za všetko, poplatok za schôdzu na ktorej niesom platiť nedáva zmysel. Len peniaze by všetci chceli.

Dátum: 12.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Môj názor

Schôdza sa koná v reštaurácii Sport Cafe na Kollárovej ulici (ako každý rok) so začiatkom o 9:00 hod.
Nakoľko na schôdzu chodí čoraz menej členov, (aj napriek tomu, že popri účasti na brigádach je to jednou z povinností člena), sa na ostatnej VČS odsúhlasil poplatok za neospravedlnenú neúčasť vo výške 5 €. Dôvod je jednoduchý: každý člen má právo a povinnosť byť informovaný a spolurozhodovať o dianí v MO. Mnohí neprídu na schôdzu, len potom nadávajú na to, čo sa urobilo, resp. neurobilo a že sa to malo spraviť tak alebo tak. Schôdza je práve na to, aby sa prijímali návrhy a riešenia. A v neposlednom rade - každý má objednané občerstvenie v hodnote 5 €. :-)
Dúfam, že stačí takéto vysvetlenie.

Dátum: 13.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Re:Môj názor

Ešte jedna poznámka - peniaze za neúčasť na brigáde a VČS sa použijú pre potreby MO napr. na zarybnenie, ceny do súťaží a pod.

Dátum: 13.03.2013

Vložil: rrr

Titulok: Re:Re:Môj názor

nie každy pracuje na slovensku a nie každy ma čas ist na schôdzu

Dátum: 15.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Re:Re:Môj názor

V reakcii sa spomína "NEOSPRAVEDLNENÁ NEÚčASŤ". Teda keď ste v práci, odcestovaný, chorý a pod., je potrebné sa (najlepšie) písomne ospravedlniť, a nevidím v tom problém.

Dátum: 11.03.2013

Vložil: loko

Titulok: schôdza

kde sa koná schôdza?

Dátum: 27.01.2013

Vložil: milan

Titulok: vydra v trnavke

zdravim dnes som natocil vydru ako si plava v nasom potoku , link na video https://www.youtube.com/watch?v=O8xrAmxWASI&feature=youtu.be

Dátum: 28.01.2013

Vložil: luďo

Titulok: Re:vydra v trnavke

Ahoj Milanko, jedna časť nahrávky je veľmi roztrasená. Tipujem: spravili to dve borovičky u Nata? Peká vydra, skoro ako pekingský potkan. Ak sú také aj na rybníku, potom spolu s už existujúcimi vydrami, medzi nami známymi černochodami a pytliakmi, to ružové nemáme.
Milan, príspevok nie je útokom na Teba a na skvelý alkohol!

Dátum: 17.02.2013

Vložil: milan

Titulok: Re:Re:vydra v trnavke

zial musim vas sklamat , alkohol to urcite nebol kedze som zaryty abstinent ale hold stalo roztriasla sa mi ruka . nabuduce sa budem snazit o lepsiu kvalitu ;)

Dátum: 07.03.2013

Vložil: Jozef

Titulok: Re:vydra v trnavke

Paráda, zatiaľ som vydru videl iba v prírodopisných filmoch. Takto naživo ešte nie, ani som netušil, že môže žiť aj v našom potoku popri tom neporiadku, ktorý tam naši indoeurópania hádžu.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Pridať nový príspevok