Dátum: 28.06.2016

Vložil: JanoF

Titulok: Anonymita

Ak niekto nevie, kto je JanoF, tak v pohode sa predstavím. Je to Jano Ferianec. Tiež nemám problém napísať svoje meno k svojmu názoru, lebo ak som o ňom presvedčený, že v ňom mám pravdu, tak nie je dôvod sa skrývať. No a myslím si, že nikto nikomu ruku neodtrhol ak napísal aj nejaký mylný názor. Práve naopak, vtedy aspoň človek vie o koho ide a skôr mu to môže vysvetliť, že to nie je tak ako si myslí. Nakoľko tuná to potom už začína priostrovať, lebo nikto nevie napísať svoj názor tak dokonale, ako keď si to budeme vysvetľovať osobne, nakoľko tuná chýba mimika tváre, čo je dosť podstatné pri vysvetľovaní, lebo niekedy stačí pri vyslovení vety sa usmiať a hneď je pochopená inakšie, ako tá istá veta, keď je napísaná.
Uf ale som sa rozkecal haha.
Ale veď nie je ľuďom výslovné zakázané, alebo znemožnené napísať svoj názor aj pod prezívkou, no nebolo by od veci, pokiaľ niekomu niečo nie je jasné a je to rozsiahlejšie, alebo na dlhšiu debatu, skontaktovať hocikoho z výboru, prípadne sa opýtať, kedy je najbližšia schôdza výboru a nech príde, družne pokecáme vysvetlíme a vyhneme sa nezrovnalostiam.
Čestne prehlasujem, že v kancelárii gilotínu nemáme a ešte sme nikoho nesťali za to, že sa niečo opýtal haha.
Radi sa budeme venovať komukoľvek, veď od toho sme tu.

Ale už naozaj stačí.
Prajem veľa pekných úlovkov.

Pridať nový príspevok