Dátum: 11.05.2016

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Re:Re:Všeobecná reakcia

Ospravedlňujem sa za oneskorenú reakciu, ale bol som týždeň mimo PC.
Jozef, ktorý spravuje stránku je Jozef Hvozdík - tajomník MO.
Nehanbím sa za svoje meno, ani za názory, ktoré prezentujem v diskusii. Ak so mnou niekto nesúhlasí, môže rozumne argumentovať a diskutovať so mnou, poopraviť môj názor.
Kamil, dovolím si oponovať voči Tvojmu vyjadreniu "bohužiaľ doba je zlá....ľudia sa boja..... Anonymita im umožní, fakt slobodne vyjadriť svoj názor či už pozitívny a zvlášť ten negatívny, či už na prácu výboru, alebo čo ich hnevá-,,serie´´... atď"
Nie je to o dobe ale o elementárnej slušnosti. Ak mám k niekomu nejakú pripomienku alebo výčitku a som presvedčený o tom, že je opodstatnená, nemal by som mať problém to povedať dotknutej osobe aj rovno do očí. V takomto prípade sa nemusím schovávať za nejaké vymyslené imaginárne meno. Skrývať sa za nick je možné aj v tejto diskusii, ale keď mne niekto napíše pod nickom, že som cocot, beriem to s rezervou a hodím to cez plece. Keď mi to napíše ako niekto konkrétny, ktorého si viem predstaviť alebo s ním jeho názor konzultovať, beriem to ako fakt, ktorým sa musím zaoberať. Aspoň tým, aký mal dôvod zaujať takýto postoj a čo môžem alebo mám spraviť pre to, aby si ho poopravil.
Prajem príjemný deň.

Pridať nový príspevok